Mecz Orkan Objezierze – Sparta Oborniki: 1 – 5

W dniu dzisiejszym odbyły się "derby" gminy Oborniki. Podopieczni Bartosz Bejma udali się na wyjazdowe spotkanie do rywalizującej w gminie drużyny Orkana Objezierze. Mecz od początku gwizdka, który zabrzmiał punktualnie o 15:00, był bardzo zacięty i wyrównany.

Pierwsi objęli prowadzenie gospodarze, którzy wykorzystali nasze błędy w obronie. Mimo mnóstwo sytuacji podbramkowych jakie mieliśmy, a czasami nawet gospodarze nie mogli wyjść z własnej połowy, mecz do przerwy nie układał się po naszej myśli. Do połowy przegrywaliśmy 0:1. Trenera Bartka bardzo cieszy fakt, że zespół zaregował na jego słowa i w dalszym ciągu realizował swój plan. W drugiej połowie potwierdziliśmy swoją dominację i w końcu zaczęliśmy strzelać. Mecz zakończył się ostatecznie 5:1, mimo, iż sytuacji do strzelenia goli było jeszcze więcej.