Ostatni sparing przed ligą. Remis 2:2 z FC Szamotuły.

Mnóstwo niewykorzystanych szans w meczu przeciwko FC Szamotuły, tak w skrócie można opisać mecz Sparty w ostatnim meczu kontrolnym przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych.

W pierwszej połowie sytuacji sam na sam nie wykorzystali: w 15′ Kaźmierczak, w 23′ Trębacz, w 36′ ponownie Kaźmierczak, w 38′ Siwek. Co nie udało się Oborniczanom, udało się gościom z Szamotuł, którzy w 28′ po kontrze zdobyli pierwszego gola w tym meczu. Na odpowiedź nie trzeba było na szczęście długo czekać. W 34′ Siwek po zagraniu Kaźmierczaka wyrównał. Po przerwie Sparta atakowała lecz ponownie brakowało skuteczności. Szczególnie Bukowski Marcin mógł dwukrotnie wpisać się na listę strzelców. Dwa razy otrzymał bardzo dobre podanie od Barabasza, minął już bramkarza lecz ten za każdym razem zdołał wygarnąć mu piłkę spod nóg. W tym okresie gry bramkę dla Sparty zdobył w 76′ Barabasz. Goście zdołali wyrównać w 85′ po rzucie karnym podyktowanym za faul Maciejewskiego na napastniku z Szamotuł. Do końca spotkania nic już się nie zmieniło i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Skład : Wosicki(46′ Wojciechowski) – Michałowski(60′ Bukowski Jakub), Kosmowski, Jankowski, Maciejewski – Krygier(46′ Giełda), Zawieja, Nowak(46′ Barabasz), Siwek(46′ Adamski) – Trębacz(46′ Bukowski Marcin), Kaźmierczak(46′ Grabia)