Pierwszy sparing w 2017 roku ! Wygrana 6:0 z Radwan Lubasz.

Swój pierwszy w okresie przygotowawczym sparing, piłkarze nożni Sparty rozegrali  w sobotni wieczór, a przeciwnikiem Oborniczan był zespół pilskiej klasy okręgowej – Radwan Lubasz. Wynik 6:0 odzwierciedla całkowicie przebieg wydarzeń na boisku. Niżej notowany rywal nie sprawił żadnych problemów drużynie Sparty, która grała w tym meczu bardzo pewnie i niepodzielnie panowała na boisku.

Bramki padały po ładnych i efektownych akcjach zespołowych a ich autorami byli:

– 19′ i 33′ Bukowski,

– 25′ Kaźmierczak,

– 57′ Barabasz,

– 72′ Trębacz,

– 87′ Maciejewski.

Za tydzień Oborniczanie wyjadą na kolejny sparing do Gniezna, a ich przeciwnikiem będzie zespół poznańskiej klasy okręgowej: Vitkowia Witkowo.

Skład I połowa: Wosicki – Siwek, Kosmowski, Maciejewski, Schoen – Krygier, Nowak, Trębacz, Barabasz – Kaźmierczak, Bukowski
Skład II połowa: Wojciechowski – Krygier, Siwek, Maciejewski, Michałowski – Turostowski, Zawieja, Barabasz, Adamski – Trębacz, Sołowiej