Kłos Gałowo – Sparta Oborniki : 6-6

W pochmurne sobotnie popołudnie pod nieobecność trenera Bartka, zawodnicy jechali w zastępstwie z trenerem Zbyszkiem na mecz do Gałowa po zwycięstwo. Jak się okazało przez warunki atmosferyczne i fatalny stan murawy jaki przygotował na ten mecz gospodarz, trudno było przewidzieć tak naprawdę jak oba zespoły zagrają i zaprezentują się w tym meczu.

Stan murawy:

W pierwszej połowie nasz zespół wygrywał 4:2. Niestety w drugiej połowie przez nasze błędy w obronie i dekoncentrację, gospodarze odrobili straty. Za każdym razem w meczu wygrywaliśmy kolejno 4:5, 4:6, 5:6 by ostatecznie zremisować 6:6…  Wielka szkoda, że nie udało się wygrać i przywieźć 3 cennych pkt do Obornik, które wprowadziły by w ligową tabele wiele korzyści dla naszego zespołu, gdyż druga drużyna w tabeli – Pniewy straciła punkty.