Sparing z Koroną Stróżewo – Fatalna kontuzja Bartosza Cyranka!!!

W sobotnie popołudnie piłkarze obornickiej Sparty spotkali się tym razem w meczu sparingowym z występującą w pilskiej klasie okręgowej Koroną Stróżewo. Mecz rozgrywany na sztucznej nawierzchni w Wągrowcu okazał się bardzo pechowy dla kapitana obornickiego zespołu – Bartosza Cyranka. Pomocnik Sparty tak niefortunnie upadł w czasie walki o piłkę, że jak się później okazało, złamał obie kości przedramienia prawej ręki i został odwieziony karetką do szpitala.

Całe spotkanie toczyło się przy przewadze Oborniczan, ale widać było u zawodników zmęczenie po okresie ciężkich treningów. Mecz zakończył się zwycięstwem Sparty 2:1. Bramki dla Oborniczan zdobyli: w pierwszej połowie Mikołaj Panowicz w 3′ gry po akcji Siwka, a w drugiej połowie Robert Sołowiej w 75′ po akcji indywidualnej. Zawodnicy ze Stróżewa bramkę na 2:1 zdobyli z rzutu karnego w 90′ gry.

Skład I połowa: – Wosicki, Schoen, Jankowski, Kosmowski, Siwek, Bukowski Jakub, Cyranek(15′ Maciejewski), Nowak, Barabasz , Panowicz, Kaźmierczak

Skład II połowa: Wojciechowski, Schoen, Jankowski, Maciejewski, Michałowski, Adamski, Kosmowski, Kaźmierczak, Krygier, Bukowski Marcin, Sołowiej

Naszemu kapitanowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!