Sparing z Orkanem Śmiłowo, pierwsza przegrana w tym roku 2:3.

Piłkarze Sparty rozegrali kolejny sparing. Tym razem udali się w niedzielę do Wałcza, gdzie zmierzyli się z zespołem Orkanu Śmiłowo. Oborniczanie przegrali tym razem 3:2, a dwie ostatnie bramki stracili w 86′ i 89′.

Praktycznie przez całe spotkanie, oprócz ostatnich 5 minut, Sparta dominowała na boisku i kreowała ciekawe sytuacje pod bramką przeciwnika, jednak zawodziła skuteczność. W pierwszej połowie Oborniczanie strzelili bramkę na 1:0. Po dośrodkowaniu Zawieji piłkę do własnej bramki skierował obrońca ze Śmiłowa. Piłkarze Orkanu wyrównali 5′ później, chociaż bramka nie powinna być uznana gdyż sędzia nie odgwizdał ewidentnego spalonego.

Po zmianie stron to nadal Sparta cały czas spokojnie kontrolowała grę i stwarzała coraz to groźniejsze sytuacje. Po jednej z nich w 62′ prawym skrzydłem ruszył Giełda i z ostrego kąta uderzył na bramkę. Bramkarz odbił piłkę przed siebie, doskoczył do niej Panowicz i wyprowadził Spartę na prowadzenie. Ostatnie 5′ zaważyło na wyniku. Piłkarze Sparty byli chyba już myślami w szatni i po dwóch wykopach piłki do przodu, po bliźniaczych akcjach, napastnik ze Śmiłowa wybiegł do piłki i w sytuacjach sam na sam z Wojciechowskim pokonał obornickiego bramkarza. Wynik do końca nie uległ już zmianie.

Bramki dla Sparty: 15′ samobójcza, 62′ Panowicz

Skład I połowa: Wosicki, Schoen, Kosmowski, Maciejewski, Zawieja, Krygier, Nowak, Barabasz, Siwek, Panowicz, Kaźmierczak

Skład II połowa: Wojciechowski, Siwek, Maciejewski, Jankowski, Bukowski J. , Giełda, Nowak(75′ Kosmowski), Barabasz, Adamski , Panowicz(75′ Zawieja), Grabia