SPARTA vs HELIOS CZEMPIŃ 5:1

Za nami kolejny sparing… Tym razem przeciwnikiem był zespół Helios Czempiń zajmujący 6 miejsce w lidze okręgowej. Spotkanie prowadzone od początku pod dyktando Sparty udokumentowane szybko zdobytymi bramkami w 14 i 21 minucie (strzelcem obu goli – Marcin Kaźmierczak).

Zespół z Czempinia pokazał jednak kilkukrotnie, że nie można go lekceważyć i groźnie „kąsał” – na szczęście dyspozycja i doświadczenie Jacka Wosickiego pozwoliła na niwelowanie skutków błędów w obronie. Po jednej z kontr naszych przeciwników wspaniałym dryblingiem prawie od połowy boiska zakończonym bramką popisał się grający trener Szymon Wichłowski. Druga połowa to dokładnie taki sam obraz gry jak w pierwszej. Sparta napierała, Helios czekał na okazję do kontry. Jednak to nasza drużyna zdobywała kolejne bramki i mecz zakończył się wygraną 5:1.

Strzelcy bramek: Sparta – Kaźmierczak 2, Pacholski, Lis, Cyranek
Helios – Wichłowski

Skład: Wosicki, Kosmowski, Lis, Król, Miłaszewski, Cyranek, Matczak, Grządzielewski, Adamski, Pacholski, Kaźmierczak (zm.: Guz, Hnat, Woźniak, Dukat, Kopaniarz, Kowalczyk).

Zapraszamy na kolejne spotkanie kontrolne: 22.02.2020 godz. 14:00 (boisko „Cytadela”. Przeciwnikiem będzie zespół Polonus Kazimierz Biskupi (V liga gr. 3).